Technické poradenství

Ve spolupráci s našimi lektory a externími specialisty nabízíme možnost spolupráce na řešení technických problémů v oblastech, ve kterých zajišťujeme odborná školení. Při expertních analýzách spolupracujeme se zaměstnanci univerzit, akreditovanými i neakreditovanými laboratořemi a s pracovníky vývoje nových dílů a technologií. Zkuste nás oslovit s Vaším problémem a my Vám nejprve zpracujeme nabídku s harmonogramem a popisem řešení.

Simulace vstřikování jsou nedílnou součástí našich seminářů.

Jako doplňkovou činnost nabízíme provedení simulace vstřikování v programu Cadmould.

Zašlete nám Váš díl s požadavky a my Vám zpracujeme konečnou cenovou nabídku odpovídající složitosti dílu a náročnosti simulace.

Jako první před simulací zašleme ceník simulačních kroků, proto jsou ceny u nás pro všechny zákazníky stejné a jsou závislé pouze na zvolených operacích a náročnosti.

Ceník simulací zašleme na požádání: libeos@libeos.cz

Požadované vstupy pro provedení simulace

  Menu

  Časté Dotazy

  Školící den začíná v 9.00 hodin (o jiném začátku jsou všichni předem informováni)
  V ceně školení je zahrnuto pouze drobné občerstvení (chlebíček, zákusek, káva, čaj, voda, ovoce). Oběd je možné zakoupit v přilehlých restauracích.

  Ubytování nezajišťujeme. Možnosti ubytování jsou zveřejněny na našich webových stránkách. konkrétně na stránce UBYTOVÁNÍ V OKOLÍ

  Budou-li všichni účastníci souhlasit, je možné školení zahájit dříve a dříve ukončit. Toto neplatí pro kurzy financované z projektu POVEZ.
  Pokud není uvedeno jinak, probíhají kurzy v našich školících prostorách na adrese Kašparova 1001/9, Liberec.

  Poslední Novinky

  Kontakt

  Libeos, s.r.o
  Kašparova 1001/9
  Liberec VI

  Telefon: +420 776 609 503
  E-mail: libeos@libeos.cz

  <strong>Přihlásit se k našemu zpravodaji</strong>

  <p style=“text-align: center;letter-spacing: 2px“><span style=“color: #ffffff“>Přihlaste se k odběru informačního bulletinu a budeme Vás informovat o nejnovějších projektech a akcích.</span></p>