Libeos, s.r.o. je česká společnost poskytující odborná školení

Společnost Libeos, s.r.o. je česká společnost poskytující odborná školení, konzultace v technicko-výrobních oborech a technické poradentství. Společnost vznikla roku 2011 a od té doby jsme měli možnost dodávat naše služby do více jak 100 českých i mezinárodních společností.

Hlavními oblastmi školení jsou:

  • Materiály a technologie a používané při zpracování kovů a plastů
  • Slévání kovů
  • Konstruování strojních součástí a forem pro vstřikování plastů
  • Elektrotechnika pro odborníky i pro laiky
  • Rekvalifikace

Pro každou oblast je připravena celá řada jednotlivých školení.

Školení jsou zaměřena v rozsahu od obecných školení pro zaměstnance nevýrobních oborů až po vysoce specializovaná školení pro konkrétní pracovní pozice našich zákazníků. Chybí-li Vámi požadované školení v naší nabídce, pokusíme se zajistit kvalifikované lektory v oboru dle Vaší specifikace. Máte možnost si i sami sestavit školení kombinací jednotlivých oblastí z různých typů školení. Po ukončení školení účastníci obdrží osvědčení o absolvování kurzu, v případě akreditovaných kurzů potvrzení o úspěšném absolvování. V naší nabídce najdete kurzy akreditované Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Našimi školiteli jsou specialisté ve svém oboru nebo vysokoškolští pedagogové s dlouhodobou teoretickou i praktickou zkušeností. Kvalitní lektorský tým je zárukou dobré efektivity školení a návratnosti Vámi vynaložených prostředků. Nabízíme administrativní pomoc pro získání peněžních příspěvků z dotačních zdrojů. Vzdělání realizujeme v plně vybaveném školícím středisku nebo je možné, aby školení proběhlo v sídle zákazníka. Podporujeme vzdělávání zaměřené na technické obory, proto pořádáme kurzy pro žáky základních škol s cílem ukázat jim možnosti a budoucnost technických oborů.

PŘEČÍST NOVINKY

Naše služby

0
Projects
0
Proškolených
0
Certifikátů
0
Vypitých káv

<strong>Přihlásit se k našemu zpravodaji</strong>

<p style="text-align: center;letter-spacing: 2px"><span style="color: #ffffff">Přihlaste se k odběru informačního bulletinu a budeme Vás informovat o nejnovějších projektech a akcích.</span></p>